O nas

Hurtownia

Aktualnie Artex ma dwa oddziały: w Poznaniu i Warszawie. Nasza hurtownia działa na rynku tkanin w Polsce i Europie od ponad 20 lat. Cały czas się przeobrażamy i dostosowujemy do potrzeb rynku. Specjalizujemy się w handlu tkaninami wysokogatunkowymi, a ceny staramy się utrzymać na jak najniższym poziomie. Sprowadzamy tkaniny bezpośrednio z Włoch, a nowe dostawy mamy przynajmniej raz w tygodniu.

Na zakupy zapraszamy do dwóch naszych hurtowni: w Poznaniu, na Głogowskiej: pon. – piąt. 8 – 16 i sob. 9 – 14. oraz w Warszawie, na ul.Bieżuńskiej 1 w godz. pon. – piąt. 9 – 17 i sob. 9 – 15.

Oferta

Mamy w ofercie tkaniny szlachetne: wełny, jedwabie, wiskozy, bawełny, oraz nowoczesnej generacji tkaniny syntetyczne. Gładkie i drukowane. Żakardy, ekoskórki, koronki. Mamy bardzo duży wybór dzianin każdego gatunku i setki wzorów na nich. Sprowadzamy też podszewki: wiskozowe, acetatowe i poliestrowe; elastyczne i we wzory. Zakupy robią u nas projektanci ubiorów i projektanci mody; krawcy butikowi i krawcy miarowi; pasjonaci szycia i zawodowcy. Chętnie odwiedzają nas projektanci z pomysłem na oryginalną tkaninę, jakich niemało w naszym magazynie. Oprócz klasyki, staramy się mieć takie rzeczy, których w innych hurtowniach znaleźć nie można. Zaopatrujemy sklepy, hurtownie i producentów odzieży, zaglądają do nas także detaliści. Nie prowadzimy sklepu internetowego, a Katalog Tkanin ma zachęcić Państwo do wizyty w jednym z naszych punktów, można również zapytywać o konkretne artykuły.

Zamówienia spoza hurtowni

Zapytania o konkretne artykuły z Katalogu Tkanin  prosimy kierować na adresy mailowe. Zamówienia przyjmujemy mailowo (dane kontaktowe w sekcji: KONTAKT); paczki wysyłamy kurierem DPD. Próbki wysyłamy tylko do odbiorców hurtowych w ilości do 20 sztuk.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY