O nas

Hurtownia

Aktualnie Artex ma dwa oddziały: w Poznaniu i Warszawie. Nasza hurtownia działa na rynku tkanin w Polsce i Europie od ponad 20 lat. Cały czas się przeobrażamy i dostosowujemy do potrzeb rynku. Specjalizujemy się w handlu tkaninami wysokogatunkowymi, a ceny staramy się utrzymać na jak najniższym poziomie. Sami sprowadzamy tkaniny bezpośrednio z Włoch, a nowe dostawy mamy przynajmniej raz w tygodniu.

Na zakupy zapraszamy do dwóch naszych hurtowni: w Poznaniu, na Głogowskiej: pon. – piąt. 8 – 16 i sob. 9 – 14. oraz w Warszawie, na ul.Bieżuńskiej 1 w godz. pon. – piąt. 9 – 18 i sob. 9 – 14.

Oferta

Mamy w ofercie tkaniny szlachetne: wełny, jedwabie, wiskozy, bawełny, oraz nowoczesnej generacji tkaniny syntetyczne. Gładkie i drukowane. Żakardy, ekoskórki, koronki. Mamy bardzo duży wybór dzianin każdego gatunku i setki wzorów na nich. Sprowadzamy też podszewki: wiskozowe, acetatowe i poliestrowe; elastyczne i we wzory. Zakupy robią u nas projektanci ubiorów i projektanci mody; krawcy butikowi i krawcy miarowi; pasjonaci szycia i zawodowcy. Chętnie odwiedzają nas projektanci z pomysłem na oryginalną tkaninę, jakich niemało w naszym magazynie. Oprócz klasyki, staramy się mieć takie rzeczy, których w innych hurtowniach znaleźć nie można. Zaopatrujemy sklepy, hurtownie i producentów odzieży, zaglądają do nas także detaliści. Naszym zdaniem jakość wytworów polskich producentów jest o wiele klas wyższa od tej supermarketowej czy dalekowschodniej, dlatego gorąco wspieramy polskich krawców i projektantów.

Ceny

Ceny podane na niniejszej stronie to przybliżone ceny hurtowe netto. Hurt rozpoczyna się od już 5metrów bieżących z jednej tkaniny. Sprzedaż detaliczna – od 1 metra. Tylko część naszej aktualnej oferty ujęta jest w „Katalogu Tkanin”. Aby nie konkurować ze sklepami, które zaopatrujemy, ceny detaliczne zbliżone są do cen w sklepach z tkaninami.

Zamówienia spoza Poznania

Zamówienia przyjmujemy mailowo i wówczas wysyłamy paczki kurierem. Paczki o wartości netto powyżej 1000 zł są gratis. Próbki wysyłamy tylko do odbiorców hurtowych. Wysyłkowe zapotrzebowania detaliczne realizujemy przy zamówieniach o wartości od 200zł netto i minimum 3 metry z jednej tkaniny (za wyjątkiem tkanin w cenie powyżej 50zł za 1 m (np. niektóre jedwabie, futra) –  tu dowolna ilość z jednego artykułu), na mniejsze zakupy prosimy przybywać do nas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

We speak English, wir sprechen Deutsch.

 

Adresy korespondencyjne

P.H „ARTEX”
Arkadiusz Boguszewski
ul. Głogowska 218 blok „I”
60-104 Poznań
e mail: artex9@tlen.pl

tel. 0048 61 830 2354
tel.kom. 503 018 721, 789 263 346, 698 070 197

 

P.H. „ARTEX ” – Warszawa

Arkadiusz Boguszewski

ul. Bieżuńska 1

03 – 578 Warszawa

email: artexwarszawa@gmail.com

tel. 789 263 359, 730 710 640